Wynki konkursów PDF Drukuj Email

W dniach 10-12 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne Wojewódzkich Konkursów zorganizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Konkursy objęły trzy przedmioty: język polski, matematykę oraz język angielski. W każdym z nich startujący uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 40 punktów. Warunkiem koniecznym zakwalifikowania się do eliminacji rejonowych było uzyskanie co najmniej 30 punktów.

Uczniom naszej szkoły nie udało się osiągnąć takiej liczby i tym samym nikt nie będzie reprezentować szkołę w eliminacjach rejonowych. Warto jednak dodać, że są to konkursy w zasadzie przeznaczone dla uczniów klasy siódmej, a takiej w naszej szkole nie ma.

Poniżej wyniki poszczególnych uczniów.

 

 

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Jakub Musiała kl. VI - 20 punktów (50%)

Nataniel Klaczyński kl. VI - 14 punktów (35%)

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO

Jakub Musiała kl. VI- 17 punktów (43%)

Julia Wylęga kl. V - 13 punktów (33%)

Magdalena Jerczyńska kl. VI - 12 punktów (30%)

Nataniel Klaczyński kl. VI - 9 punktów (23%)

Martyna Hojeńska kl. V - 8 punktów (20%)

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Jakub Musiała 18 punktów (45%)

Magdalena Jerczyńska 9 punktów (23%)

 

 

 
Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Szkoła podstawowa w Donaborowie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting