Szkolny Konkurs z Języka Angielskiego PDF Drukuj Email

13 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla chętnych uczniów klasy III.

****

Uczestnicy rozwiązywali test, który sprawdzał znajomość słownictwa z różnych zakresów tematycznych oraz struktur, które dzieci poznawały w trakcie nauki w kl. I-III. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Ania Kamińska. Głównym celem konkursu jest rozwijanie pasji językowych i pobudzanie motywacji do nauki języka angielskiego. Wyłonieni laureaci będą reprezentować naszą szkołę w dniu 14.05.2018 r. w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego.

I miejsce: Błażej Gruszka

II miejsce: Marta Kądziela

III miejsce: Karolina Żurawka

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników, a zwycięzcom życzymy powodzenia na szczeblu gminnym.


 

 
Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Szkoła podstawowa w Donaborowie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting