Organizacja w dniu 2 września 2020 PDF Drukuj Email

Uczniowie kl. 6, 7, 8. Wchodzicie do szkoły przez salę sportową od strony drogi najwcześniej o 7.45. Przy wejściu dezynfekujecie ręce (podajnik z lewej strony). Rowery na razie zostawiacie na starym miejscu, ale stojaki zostaną w najbliższym czasie przeniesione pod salę sportową. Zdejmujecie buty na korytarzu sali sportowej i wchodzicie do klasy, w której macie pierwszą lekcję. Kurtki zabieracie do klasy, gdyż na pierwszej lekcji będzie mieli ustalone swoje szafki. Przerwy spędzacie w sali sportowej i na jej korytarzu (niepogoda) lub na boisku za salą sportową. Na przerwach korzystacie z toalety w szatni sali sportowej, a razie konieczności podczas lekcji z toalety przy holu szkoły. Klasa VI ma lekcje na "6", klasa VII na "7", klasa VIII na" 4". Wszystkie lekcje, z wyjątkiem wf-u. Pierwszą lekcje macie z wychowawcami. Klasa VII w swojej klasie ma dodatkowe szafki imienne na rzeczy osobiste, podręczniki itp. Zalecane jest noszenie masek podczas przerw spędzanych w budynku.

Uczniowie klasy 4. Wchodzicie do szkoły głównym wejściem najwcześniej o 7.45. Przy wejściu dezynfekujecie ręce. Szafki na zmianę butów macie w przejściu między holem sanitariatami. Naprzeciwko są wasze szafki ubraniowe. Kurtki zostawiacie w obojętnie jakiej szafce, gdyż na pierwszej lekcji wychowawczyni (p. Marta Gruchocka) przydzieli wam konkretne szafki. Waszą klasą podczas wszystkich lekcji (z wyjatkiem wf-u) jest sal nr "1".  Przerwy spędzacie w holu szkoły, bez przechodzenia na korytarz (niepogoda, mokra trawa) lub na boisku przy ogrodzie (to z dwoma bramkami).

Uczniowie klas 1-3. Wchodzicie do szkoły najwcześniej o 7.45 wejściem z podjazdem (od strony, gdzie są stojaki na rowery). Zaraz dezynfekujecie ręce, a kto nie może idzie je umyć do toalety.  Na korytarzu sanitariatów zmieniacie buty - tam macie swoje szafki na buty. Następnie idziecie w kurtce do swojej sali. Wychowawczyni przydzieli wam szafkę, w której zostawicie swoje kurtki i inne rzeczy osobiste. Przerwy spędzacie na korytarzu szkoły (niepogoda, mokra trawa) lub na boisku przy ogrodzie szkolnym.

Kl. I ma lekcje w sali nr "5", klasa II w "2", klasa III w "3".

Uczniowie klas 1, 2, 3, 4, którzy będą uczestniczyć w zajęciach świetlicowych wchodzą do szkoły wyżej opisaną drogą, przy czym kurtki zabieracie do sali lub zostawiacie w szafce przy swojej klasie.Świetlica jest w sali nr 3.

Wszelkie pytani proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie 604 05 45 63.

W załączniku szczegółowa PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

 

 

 

Załączniki:
Pobierz (Procedura__2020.09.02.doc)Procedura__2020.09.02.doc[ ]48 Kb
 
Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Szkoła podstawowa w Donaborowie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting