28 listopada 2020 badmintoniści trenujący w UKS Tornado grali w Krajowym Turnieju Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych oraz w Otwartych Mistrzostwach Gdyni.
Startowali w dwóch kategoriach- swojej czyli U-11 (dzieci do lat 11) oraz w starszej U-13.
W swojej kategorii dziewczynki zajęły cztery pierwsze miejsca:zwyciężyła Nikola Kokot, Julka Małolepsza zajęła 3-4 miejsce wspólnie z Hanią Wylęgą). Wśród chłopców Fabian Wylęga wywalczył 3-4 miejsce.
W kategorii starszej takich sukcesów nie udało się powtórzyć, ale drugie miejsca w poszczególnych grupach tych rozgrywek też mogą cieszyć.
W grze deblowej Nikola Kokot i Julia Małolepsza wywalczyły 3 miejsce w kategorii U-13.
Dziękujemy za transport uczestników zawodów oraz opiekę nad nimi: Aleksandrze Stanisławek, Adamowi Małolepszemu, Renacie Małolepszej oraz trenerowi Mirosławowi Markowi.
Poniżej oraz w załączniku szczegółowe wyniki zawodów.
Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych oraz Otwarte Mistrzostwa Gdyni
2020.11.21.
Gdynia
U-11
|
Marcel Kmieciński
|
Oliwier Furgał Krupnik
|
2:0
|
21:7
|
21:9
|
|
1
|
U-11
|
Fabian Wylęga
|
Krzysztof Kołaczek
|
2:0
|
21:3
|
21:11
|
|
1
|
U-11
|
Nikola Kokot
|
Lena Białowąs
|
2:0
|
21:2
|
21:3
|
|
1
|
U-11
|
Julia Małolepsza
|
Lena Kocimska
|
2:0
|
21:3
|
21:5
|
|
1
|
U-11
|
Aleksandra Nycz
|
Michalina Kurkowska
|
2:0
|
21:5
|
21:13
|
|
1
|
U-11
|
Hania Wylęga
|
Aleksandra Firlej
|
2:0
|
21:4
|
21:5
|
|
1
|
U-11
|
Julia Małolepsza
|
Nikola Kołaczek
|
2:0
|
21:4
|
21:11
|
|
1
|
U-11
|
Aleksandra Nycz
|
Michalina Słomianowska
|
walkower
|
walkower
|
walkower
|
|
1
|
U-11
|
Hania Wylęga
|
Wiktoria Wawrzyniuk
|
2:0
|
21:4
|
21:4
|
|
1
|
U-11
|
Marcel Kmieciński
|
Mateusz Głuszak[2]
|
0:2
|
17:21
|
18:21
|
|
0
|
U-11
|
Fabian Wylęga
|
Radosław Kapitan
|
2:0
|
21:12
|
21:14
|
|
1
|
U-11
|
Nikola Kokot
|
Maja Ożubko
|
2:0
|
21:17
|
21:19
|
|
1
|
U-11
|
Aleksandra Nycz
|
Maja Kosakowska
|
2:0
|
21:11
|
21:6
|
|
1
|
U-11
półfinał
|
Nikola Kokot
|
Hania Wylęga
|
2:0
|
21:12
|
21:17
|
|
----
|
U-11
półfinał
|
Aleksandra Nycz
|
Julia Małolepsza
|
2:1
|
21:17
|
20:22
|
21:6
|
----
|
U-11
FINAŁ!
|
Nikola Kokot
|
Aleksandra Nycz
|
2:0
|
21:17
|
21:13
|
|
----
|
U-11
półfinał
|
Fabian Wylęga
|
Feliks Getka
|
0:2
|
11:21
|
13:21
|
|
0
|
U-13
|
Nikola Kokot, Julia Małolepsza
|
Anna Lange[1]
Aleksandra Treder
|
0:2
|
9:21
|
6:21
|
|
0
|
U-13
|
Aleksandra Nycz, Hania Wylęga
|
Paulina Bandoch.
Kalina Pniewska
|
0:2
|
17:21
|
16;21
|
|
0
|
U-13
|
Marcel Kmieciński
Fabian Wylęga
|
Hubert Gruba,
Adam Sowiński
|
1:2
|
21:13
|
14:21
|
8:21
|
0
|
U-13
|
Fabian Wylęga
|
Jan Goraj
|
0:2
|
8:21
|
6:21
|
|
0
|
U-13
|
Nikola Kokot
|
Paulina Bandoch
|
2:0
|
21:5
|
21:16
|
|
1
|
U-13
|
Hania Wylęga
|
Julia Zalas
|
2:0
|
21:6
|
21:13
|
|
1
|
U-13
|
Marcel Kmieciński
|
Franciszek Goraj
|
0:2
|
10:21
|
13:21
|
|
0
|
U-13
|
Aleksandra Nycz
|
Aleksandra Firlej
|
2:0
|
21:6
|
21:*
|
|
1
|
U-13
|
Julia Małolepsza
|
Maja Kosakowska
|
2:0
|
21:8
|
21:15
|
|
1
|
U-13
|
Nikola Kokot, Julia Małolepsza
|
Oliwia Słomińska,
Julia Zalas
|
2:0
|
21:11
|
21:14
|
|
1
|
U-13
|
Fabian Wylęga
|
Marcel Opala[5]
|
2:0
|
21:14
|
21:15
|
|
1
|
U-13
|
Marcel Kmieciński
|
Igor Korczyk[4]
|
2:0
|
21:17
|
22:20
|
|
0
|
U-13
|
Nikola Kokot
|
Anna Lange[1]
|
0:2
|
5:21
|
3:21
|
|
0
|
U-13
|
Aleksandra Nycz
|
Aleksandra Treder[2]
|
0:2
|
18:21
|
9:21
|
|
0
|
U-13
|
Jula Małolepsza
|
Lena Ogulewicz[6]
|
1:2
|
21:15
|
21:15
|
21:18
|
0
|
U-13
|
Hania Wylęga
|
Antonina Wnuk[3]
|
0:2
|
17:21
|
18:21
|
|
0
|
U-13
|
Nikola Kokot, Julia Małolepsza
|
Julia Bandoch, Maja Sokołowska
|
2:1
|
21:13
|
19:21
|
21:13
|
1
|
U-13
|
Aleksandra Nycz, Hania Wylęga
|
Marta Czajka[2], Antonina Wnuk
|
0:2
|
5:21
|
12:21
|
|
0
|
U-13
|
Nikola Kokot
|
Michalina Kurkowska
|
2:0
|
21:18
|
21:3
|
|
1
|
U-13
|
Marcel Kmieciński, Fabian Wylęga
|
Franciszek Goraj[3], Jan Goraj
|
0:2
|
12:21
|
6:21
|
|
0
|
U-11 dziewczynki (startowało 14 zawodniczek)
1. Nikola Kokot – UKS Tornado Donaborów
2. Aleksandra Nycz – UKS Tornado Donaborów
3. Julia Małolepsza – UKS Tornado Donaborów
Hania Wylęga - UKS Tornado Donaborów
U-11 – chłopcy (Startowało 15 zawodników)
1. Feliks Getka
2. Mateusz Głuszak
3. Igor Kowalski
Fabian Wylęga UKS Tornado Donaborów
Marcel Kmieciński nie wyszedł z grupy do ósemki (do ćwierćfinału).
U-13 (do lat 13)
W tej kategorii w grach singlowych nasi zawodnicy nie wyszli z grypy. Wszyscy nasi reprezentanci zajęli w grach pojedynczych drugie miejsca w grupach, ale nie pozwoliło to na wejście do ćwierćfinału Najbliżej awansu była Julia Małolepsza.
W grze deblowej w U-13 Julia Małolepsza oraz Nikola Kokot zajęły trzecie miejsce.
Z zawodnikami z innych klubów nasi reprezentanci zagrali 34 mecze z czego 20 wygrali (59%).
|