Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych PDF Drukuj Email

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Poradnie psychologiczno-pedagogiczne

W okresie ferii zimowych uczniowie i rodzice mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Placówki te działają bez ograniczeń, zgodnie z wewnętrznymi procedurami funkcjonowania w stanie epidemii SARS-CoV-2.

Udzielanie bezpośredniej pomocy przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne polega m.in. na prowadzeniu terapii dzieci i młodzieży oraz ich rodzin. Placówki te wspierają także rodziców w rozpoznawaniu potrzeb rozwojowych i edukacyjnych, możliwości psychofizycznych dzieci i młodzieży oraz w rozwiązywaniu problemów edukacyjnych i wychowawczych.

W tym okresie poradnie zostały zobligowane do podejmowania dodatkowych działań o charakterze interwencyjnym, w sytuacjach kryzysowych.

Bezpłatna infolinia 800 080 222

Dzieci, młodzież, nauczyciele i rodzice mogą uzyskać wsparcie, dzwoniąc na bezpłatna, całodobową infolinię 800 080 222. Pod tym numerem dyżurują specjaliści, którzy udzielają pomocy psychologiczno- pedagogicznej.

je na ten temat są dostępne na stronach internetowych poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz w szkołach.

INFORMACJA PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ W KĘPNIE

W związku z apelem Ministerstwa Edukacji Narodowej przesyłamy informację dotyczącą wsparcia oferowanego przez poradnię w okresie ferii. Nasza poradnia jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 18.00 (z wyjątkiem 6 stycznia), a w piątki od 8.00 do 15.30. W okresie ferii specjaliści prowadzą diagnozę i zajęcia terapeutyczne. Możliwe jest też skorzystanie z porad i konsultacji, w tym telefonicznych i z wykorzystaniem form komunikacji internetowej. Wymaga to wcześniejszego kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu i formy spotkania.

Numery telefonu: 627824811; 536409739

Adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z poważaniem

Elwira Leśniewicz-Drzazga Dyrektor

Poradni  Psychologiczno - Pedagogicznej w Kępnie

ul. Sienkiewicza 26

63-600 Kępno

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. 62 78-24-811, 536-409-739

http://poradnia.kepno.pl

http://bipppp.powiatkepno.pl

 
Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Szkoła podstawowa w Donaborowie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting