Nikola Lubojańska najlepsza w Pabianicach PDF Drukuj Email

29 maja 2021 r w Pabianicach koło Łodzi rozegrano krajowy turniej badmintona w kategorii U-9 (Żacy) oraz U-11 i U-13.

Znakomicie w swojej kategorii wiekowej spisała się Nikola Lubojańska z klasy drugiej, która wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce!

Bardzo dobrze zagrały też Nikola Kokot i Julia Małolepsza. Dziewczynki wywalczyły odpowiednio II i III miejsce w kategorii U-11.

Niespodziankę sprawił Oliwier Żłobiński, który zajął w kategorii chłopców III miejsce i był bliski awansu do finału.

Marcel Kmieciński nie dał rady Szymonowi Bordychowi - zwycięzcy turnieju, na którego pechowo trafił w grupie i przegrał 1:2 w setach.

Szkołę i klub UKS Tornado reprezentowali jeszcze: Milena Wróbel, Alicja Kokot, Kamil Rak, Barek Mendel, Wiktoria Goj.