Kalendarz stałych imprez i zadań PDF Drukuj Email

Poniżej  też w formie załączników plan różnych imprez w roku szkolnym 2017/2018.


Zadanie

Odpowiedzialny

Termin dzienny

Realizacja

Cały rok szkolny

Wydawanie gazetki szkolnej

Lidia Wojciechowska, Hanna Urbańska,

Anna Kamińska

Udział w zawodach sportowych zgodnie z oddzielnym kalendarzem

Alojzy Piasecki

√√

Zorganizowanie zbiórek szkła i makulatury, w tym segregacji śmieci

Hanna Urbańska

Lidia Wojciechowska

Przygotowanie uczniów do zdobycia kart rowerowych.

Tomasz Modrzyński

Przygotowanie do Gminnego Przeglądu Teatralnego

Lida Wojciechowska

Konkursy plastyczne szkoły (wg terminarza organizatorów)

Ksenia Tyra

Anna Margielska

Udział w akcjach charytatywnych

Hanna Urbańska, Danuta Wysota, Lidia Wojciechowska

Spotkanie z ciekawym człowiekiem (2-3 razy)

Lidia Wojciechowska

√√

Wrzesień

Inauguracja roku szkolnego

Alojzy Piasecki

Aktualizacja gazetki przy wejściu do szkoły oraz gazetki „Najlepsi uczniowie”

Lidia Wojciechowska

Udział w akcji „Sprzątanie Świata”

Ewelina Roszyk

-

Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka (także dla klas 1-3)

Hann Urbańska, Ewelina Roszyk, Lidia Wojciechowska, Anna Margielska, Ksenia Tyra

Październik

Udział w Powiatowym Przeglądzie Piosenki

Małgorzata Dąbrowska

Zorganizowanie Szkolnej Uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ślubowanie uczniów kl. 1.

Anna Margielska, Lidia Wojciechowska, Anna Kamińska

13.10.

Dzień Papieża Jana Pawła II.

Danuta Wysota

16.10.

Udział w Święcie Pieczonego ziemianka w Łęce Mroczeńskiej

Anna Kamińska

24.10

Święto zmarłych – odwiedzenie grobów nauczycieli i księży

Anna Margielska

Lidia Wojciechowska, Danuta Wysota

Listopad

Rozpoczęcie przygotowań części artystycznej na choinkę szkolną

Agnieszka Grabowska, Lidia Wojciechowska, Ksenia Tyra, Danuta Wysota i inni

Kiermasz „Taniej książki”

Alojzy Piasecki

Zorganizowanie szkolnego konkursu z tabliczki mnożenia kl 5-6

Agnieszka Grabowska

15.11

Uroczystość z okazji 11 listopada

Lidia Wojciechowska

10.11.

Zorganizowanie Andrzejek klas I-III

Wychowawcy klas I-III

30.11.

Zorganizowanie Andrzejek klas IV-VI

Agnieszka Grabowska

30.11.

Dzień Życzliwości.

Bogumiła Górecka-Kijak

21.11

Grudzień

Mikołajki

wychowawcy

6.12.

Loteria fantowa; wspólne śpiewanie kolęd

Lidia Wojciechowska; Hanna Urbańska

22.12.

Tytka charytatywna –Caritas

Danuta Wysota

Styczeń

Koncert Kolęd w kościele

DW +HU

6.01

Udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Polskiego – etap szkolny

Lidia Wojciechowska

11.01

Udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym – etap szkolny

Agnieszka Grabowska

12.01

Udział w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego – etap szkolny

Ksenia Tyra

10.01

Udział w Gminnym Konkursie Kolęd w Łęce Mroczeńskiej

Małgorzata Dąbrowska

16.01

Zorganizowanie Dnia Babci i Dziadka

Wych. klas I-III i przedszkola

18.01.

Choinka szkolna

Agnieszka Grabowska, Lidia Wojciechowska, Ksenia Tyra, Danuta Wysota

11.022

Udział w halowych zawodach w czasie ferii zimowych kl. II-III

Hanna Urbańska

Udział w halowych zawodach w czasie ferii zimowych kl. IV-VI

Tomasz Modrzyński

Luty

Marzec

Konkurs Wiedzy o USA

Ksenia Tyra

Międzynarodowy Dzień Kobiet

wychowawcy

8.03

Udział w Gminnym Przeglądzie Teatralnym (kl. IV-VI)

Lidia Wojciechowska

Zorganizowanie Dnia Wiosny- Dzień Talentów

Ksenia Tyra, Danuta Wysota

21.03.

Rekolekcje wielkopostne

Danuta Wysota

Konkurs matematyczny „Mistrz rachunkowości”

Agnieszka Grabowska

23.03

Kwiecień

Przygotowanie szkolnego apelu z okazji 3 Maja

Anna Margielska

29.04.

Konkurs języka angielskiego w SP 3 Kępno

Ksenia Tyra

Udział w gminnym konkursie matematycznym dla klas trzecich w Grębaninie

Hanna Urbańska

Udział w gminnym konkursie matematycznym dla klas 4-6 w Grębaninie

Agnieszka Grabowska

Maj

Konkurs z tabliczki mnożenia III-IV

Agnieszka Grabowska

Zorganizowanie gminnego konkursu języka angielskiego klas III

Anna Kamińska

14.05

Dzień Matki - Dzień Rodziny

Wychowawcy

Udział w powiatowym konkursie piosenki religijnej

Małgorzata Dąbrowska, Danuta Wysota

Zorganizowanie wycieczki klasy IV, V i VI.

Lidia Wojciechowska

Konkurs z matematyki w SP 3

Agnieszka Grabowska

Czerwiec

Dzień życzliwości podsumowanie

Bogumiła Górecka-Kijak

Zorganizowanie Dnia Dziecka

Tomasz Modrzyński

30.05

Zorganizowanie wycieczki klasy I, II, III

Hanna Urbańska

Wybory do samorządu uczniowskiego

Ksenia Tyra

Zorganizowanie gminnych zawodów świetlic środowiskowych

Tomasz Modrzyński

9.06.

Prezentacja na Dni Baranowa

Małgorzata Dąbrowska

Agnieszka Skąpska-Hełka

Przygotowanie mszy na zakończenie roku szkolnego

Danuta Wysota

Zakończenie klas szóstych

Ksenia Tyra, Lidia Wojciechowska

22.06

 
Szkoła Podstawowa w Donaborowie
Szkoła podstawowa w Donaborowie, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting