Biegaliśmy w Mroczeniu PDF Drukuj Email

13 maja 2017 w Gimnazjum w Mroczeniu odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna. Pojawili się na niej również nasi uczniowie. Największy sukces odniósł Bartek Goj z kl. 3, który na dystansie 400 m zajął II miejsce!. Dawd Dombek był czwarty. W kategorii kl. 4-6 bardzo dobrze spisała się  Martyna Hojeńska, która wywalczyła 4 miejsce.

Poniżej szczegółowe wyniki III BIEGU IM. HRABIEGO WĘŻYKA

13 maja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Mroczeniu we współpracy z OSP w Mroczeniu, Kołem Gospodyń Wiejskich z Mroczenia oraz Radą Rodziców zorganizowało III Bieg im. Hrabiego Wężyka. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 123 biegaczy w 4 kategoriach wiekowych. Kategoria klas I-III SP, IV-VI SP oraz I-III Gimnazjum rozegrana została na terenie parku otaczającego Pałac Hrabiego Wężyka. W każdej z tych kategorii osobno startowały dziewczęta i chłopcy. Trasa biegu OPEN w tym roku została wydłużona. Wynosiła ok. 7 km i ponownie została wytyczona poza terenem szkoły.

Najlepsi biegacze zostali udekorowani medalami, otrzymali także pamiątkowe dyplomy. Podczas całej imprezy można było skosztować pysznej grochówki, przysmaków z grilla oraz domowych ciast. Całość uświetnił występ zespoły Wężyk Band oraz grupy tanecznej Mrodance. Poniżej przedstawiamy klasyfikację zawodników: